Thermo | Classic | Capacity 0.6 L | Material Stainless Steel | Black
- TootjadStanley 1913
- Mudel: 1200185004612
- Saadavus: 5
-
55€
Thermo | Classic | Capacity 0.6 L | Material Stainless Steel | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 230.00 mm |
| Gross weight | 0.50 kg |
| Gross width (mm) | 800.00 mm |
| Maht | 0.6 L |
| Materjal | Stainless Steel |
| Net weight | 0.48 kg |
| Nõudepesumasinakindel | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 117 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Producer product family | Thermo |
| Producer product name | Classic |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Thermo |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |


